Asamites Clan

۞ ﺮﺦﺏﻑﻛﻚﯾ ﺮﺦﺏﻑﻛﻚﯾ ۞

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

WITAJ NA FORUM ASSAMITES CLAN UMIESC SWOJE ZLECENIE W DZIALE AHAL

#1 2008-05-20 00:23:38

Ashi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 45
Punktów :   

a gdyby tak...

O? a tu nic nie ma? Jakoś mało rozmowni jesteśmy, może każdy powie coś o swoich zainteresowaniach itp., myślę, że jeszcze lepiej będzie się nam razem grało jak się choćby w minimalnym stopniu poznamy;) Co Wy na to? Czy ktoś tu czasem zagląda?


Bel hava!

Offline

 

#2 2008-05-24 19:03:49

Nightwish93

Polityk Assamita

1182640
Call me!
Skąd: prawie Kielce xD
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 325
Punktów :   
Imię w klanie: Najtłisz_93 xD
Ranga: Psycholog xDDD

Re: a gdyby tak...

Może je zacznę xD
O moich zainteresowaniach to tam dużo nie mogeę powiedzieć- rysuję, głównie jakieś duperele związane ze światem Fantasty xD
Lubię to co robię i sądzę, że to dobrze robię( no bo tak mówią inne, zaufane mi osoby) Poza tym uwielbiam śpiewać... no i kłócić się z nauczycielami w szkole- będą myśleć że im wszystko wolno?- o nie. Nie pozwole na to. Dużo mi tam zrobić nie mogą a ich mina jak muszą mi jakąś bardzo dobrą(5/4/6) ocenę wpisać jest niezapomniana. Tego nie da się opisać. Na codzień jestem wredny xD  <lol>. Okazuę to wymuszając pierszeństwo na pasach. Gdy ludzie trąbią ja sobie spokojnie i powolutku przez nie przechodze (czasami nawet buta muszę zasznurować) xD
Niech ktoś tu pisze o sobie bo coś łyso jest xD xD xD

Ostatnio edytowany przez Nightwish93 (2008-05-24 19:07:34)


'' For my dreams I hold my life...''

Offline

 

#3 2008-05-25 14:44:12

Kraxx

Polityk Assamita

2023328
Skąd: mam wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 372
Punktów :   
Imię w klanie: Kraxx Von Krieger
Ranga: Dyplomata

Re: a gdyby tak...

Spoko Night, teraz ja...

Mój obiekt fascynacji - Łuki. Tak, jestem łucznikiem(za miesiąc już rok!!), poza tym taka ze mnie cicha woda, w szkole myślą, że ja "ten lepszy" . A po szkole... Poza tym gram w D&D, Mage Knight, i poza tym czasami z kumplami w larpy się bawimy(lejemy się badylami)...

Jestem dość kulturalny, co nie znaczy, że bez skazy:). Potrafię sie zdenerwować, a wtedy... Hohoho...

A poza tym, napoje energetyzujące u mnie = straszne odpały. Wtedy nie jestem sobą... ;/

No i to chyba wszystko, co jest potrzebne...

PS: Potrafię biegle używać języka polskiego. xDD


Skoro my jesteśmy tutaj, to kto jest tam?

Offline

 

#4 2008-05-25 15:59:43

Paso

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

dobry. jestem daniel. zajmuje sie krav magą rekreacyjnie jesli mozna sie zajmowac krav maga rekreacyjnie. dodatkowo gram na kochance zwana gitarą.plywam. tancze. gram na scenie. jestem gowniarzem ktory nadal sie uczy w LO. za duzo siedze na BW. jestem karaimem i oczywiscie jestem perfekcyjnym i skromnym czlowiekiem.

hakuna matata

Offline

 

#5 2008-05-25 16:58:21

distriel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 20
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

a ja jestem Ania, co do zainteresowan, to chyba tylko jedno  gra w Ultime Online i inne gry rpg (chociaz teraz mam na to malo czasu bo wychowuje malego czlowieczka), hmmm... a oprocz tego?  to uwielbiam zwierzeta (mam cale stadko psow i kota) a szkole to juz jakis czas temu skonczylam , choc zamierzam sie zaczac od pazdziernika dokształcac


http://www.mephi.euro-net.pl/index.php?main=2&redir=30 <- polecam

wasal mojego wasala nie jest moim wasalem

Offline

 

#6 2008-05-25 21:42:28

VanVelkman (Korwax)

Count

3085076
Skąd: Niepodległa Republika URS
Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 45
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

No to może ja powiem coś o sobie ...

imię moje brzmi Mikołaj
zainteresowania hmmm... sporo tego a wiec w skrócie xDD RPG-i (grywam dosc regularnie w Warhammer'a poza tym znam wiele innych sytemów), broń (przedewszystkim biała) historia (planuje zostac gnebicielem dzieci w wieku licealnym xDD ), manga/anime (troche rysuje ale niestety z mizernym skutkiem), spacery połączone z piciem napojow mniej lub bardzoej wyskokowych (oczywiście nie sam bo samemu pic to alkoholizm xD ) i wiele innych mniej lub bardziej dziwnych rzeczy.

jaki jestem? hmmm miły sympatyczny i prawie zawsze uśmiechnięty ale na wszelki wypadek umiem zrobic bliźniemu kuku na bardzo wiele sposobów

czy moge dodac cos wiecej? hmmmm... tak... zło! xD


...Nie będe krakac jak inne wrony, ja jestem wolny a nie uciemiężony!
[img]http://img71.imageshack.us/img71/544/vavvelkmanlogonp1.th.jpg[/img]

http://www.dzienseksu.pl/17574

Offline

 

#7 2008-05-26 19:03:43

Kraxx

Polityk Assamita

2023328
Skąd: mam wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 372
Punktów :   
Imię w klanie: Kraxx Von Krieger
Ranga: Dyplomata

Re: a gdyby tak...

łoł, ile osób tu pisze, normalnie czad...

PISZCIE WIĘCEJ!!


Skoro my jesteśmy tutaj, to kto jest tam?

Offline

 

#8 2008-05-27 01:51:51

Sepiorth

Starszyzna Maresal

Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 719
Punktów :   
Imię w klanie: Tępiciel Nicktuku

Re: a gdyby tak...

A ja jestem Sepiorth i pilnuję sobie forum... Czasem się złoszcze na Assamitów młodszych i starszych ale tak naprawdę ich lubię. Zajęcia? Przydzielanie ostrzeżeń, walka z głupotą, manipulacja, wyłudzenia, obiady, Krav Maga, zabawa słowem, trucicielstwo itp.


Kain melecha bi rut. Gevacha ken mi schmal.

Offline

 

#9 2008-05-27 20:17:40

Paso

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

Sepiorth napisał:

, Krav Maga,

w stowarzyszeniu, instytucie czy gdzie jesli mozna wiedziec?

Offline

 

#10 2008-06-08 02:40:49

Ashi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 45
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

Sepiorth napisał:

A ja jestem Sepiorth i pilnuję sobie forum... Czasem się złoszcze na Assamitów młodszych i starszych ale tak naprawdę ich lubię. Zajęcia? Przydzielanie ostrzeżeń, walka z głupotą, manipulacja, wyłudzenia, obiady, Krav Maga, zabawa słowem, trucicielstwo itp.

^^jaki skromny


Bel hava!

Offline

 

#11 2008-06-08 07:47:22

vanheiden

Polityk Assamita

7720938
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 172
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

Mam na imie Tomek mam 21 lat;p Mieszkam w Białymstoku niedawno skonczylem wojsko teraz cywil pracuje powoli ;D  jestem spoko chyba;pp   a po za tym lubie sztuki walki:D

Offline

 

#12 2008-06-08 08:44:30

Disneyka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

To ja też się wypowiem  ... Kocham rysować , malować ogólnie uwielbiam sztukę i wszystko co jest z nia związane Tak pozatym bardzo lubie mange &anime oraz japońska kulturę uwielbam czytać książki 

Offline

 

#13 2008-06-08 13:12:40

ksiaze_mroku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

nie wypada i mi sie nie wpisac w tym dziale w prawdzie jestem nowy ale za to jaki fajny;) , moje zainteresowania to przedewszystkim gra na BW na to poswiecam najwiecej czasu , uwielbiam jezdic samochodem , krav maga tez nie jest mi obca:) , mam wspaniala rodzine i od niedawna 'dobra papuge falista:)))))' , uwielbiam zartwac nie lubie chamstwa i obludy z jaka sie spotykam na BW (czasami) , to tyle o mnie.... prawda ze jestem fajny;)

Offline

 

#14 2008-06-12 22:34:51

Alfons_Roman

Polityk Assamita

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 242

Re: a gdyby tak...

Cześć jestem Kamil Bar... (Kraxx ty wiesz kto :] ) no a tak naprawde jestem Kamil ;o lubie lody ;> i lubie BW i lubie.... lubie zabijac male lvle bo sie czuje fajny ^^ tak jak te 30 lvle co mnie bija :< to ja tak samo ubijam mniejsze i nie lubie  misiara bo ma nogi jak patyki i nie lubi lodow i lubie pizzerki cieple z Nizioła i lubie z Kraxxem podpalac żołnierzyki i polewac je klejem latwopalnym


Kręcą wąsa evrybady, kręci wąsa i mój stary, ja mam wąsy, ty masz wąsy, każdy z wąsem jest alfonsem!
Kręci wąsa pan sarmata, kręci wąsa i mój tata...

Offline

 

#15 2008-06-12 23:02:50

Razie1

Złotousty Assamita

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 54
Punktów :   

Re: a gdyby tak...

jo jo jestem Szymon lubie łucznictwo chodze na aikido oraz zajmuje się kolarstwem jak mam wszystkiego dość gram w COD4 i bloodwars


® †Living as the soul vampire is my curse†®

Offline

 
by Sepiorth

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmontaż klimatyzacji warszawa Łeba wakacje gta