Asamites Clan

۞ ﺮﺦﺏﻑﻛﻚﯾ ﺮﺦﺏﻑﻛﻚﯾ ۞

Ogłoszenie

WITAJ NA FORUM ASSAMITES CLAN UMIESC SWOJE ZLECENIE W DZIALE AHAL

#1 2008-12-07 21:33:10

Sepiorth

Starszyzna Maresal

Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 719
Punktów :   
Imię w klanie: Tępiciel Nicktuku

Pałki

"W roku 2012 wybuchła III Wojna Światowa. Użyte środki masowego zniszczenia spowodowały, że populacja Ziemi spadła dziesięciokrotnie. Jednak cywilizacja przetrwała, a rozwój technologii i biotechnologii zaowocował wynalezieniem wielu pożytecznych oraz kilku śmiercionośnych urządzeń."

Ciągle znajduję pałki na wyprawach, niezależnie czy idę na dalekie wyprawy czy w okolice miasta. Czy w takim razie te: "śmiercionośne urządzenia" to masowy rozrzutnik pałek, czy bomba zawierająca w sobie taką ilość tego syfu? Jak myślicie?


Kain melecha bi rut. Gevacha ken mi schmal.

Offline

 

#2 2008-12-07 22:46:14

Nightwish93

Polityk Assamita

1182640
Call me!
Skąd: prawie Kielce xD
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 325
Punktów :   
Imię w klanie: Najtłisz_93 xD
Ranga: Psycholog xDDD

Re: Pałki

to calkiem mozliwe zeto ta 'Smiercionosna bron' skoro jej raczej nie zabraknie, wystarczy ze na wyprawie podniesiesz jakis patyk i juz ci pisze ze znalazles pałke. Ponadto niektore pałki mają specjalne własciwosci- np. kąsajaca, krysztalowa albo dwojaka nazwa: zwinna palka.  W tej grze palka bylaby niesamowita bronia jakby jeszcze sie dalo wybierac gdzie nia celowac ^^


'' For my dreams I hold my life...''

Offline

 

#3 2008-12-08 00:20:56

Sepiorth

Starszyzna Maresal

Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 719
Punktów :   
Imię w klanie: Tępiciel Nicktuku

Re: Pałki

Ale wyobraź sobie - świat zasypany w tonach pałek. Trawa nie rośnie bo pałki zasłaniają słońce, miasta zmieniły się w wielkie wysypiska pałek, ocean zalał kontynent bo zgodnie z prawem Archimedesa taka ilość pałek wyparła wodę. I do tego jest tak, jak mówisz - nanotechnologia opracowała specjalne, zabójcze funkcje niektórych pałek. Prawdziwa groza nie do opisania...


Kain melecha bi rut. Gevacha ken mi schmal.

Offline

 

#4 2008-12-08 07:02:50

Nightwish93

Polityk Assamita

1182640
Call me!
Skąd: prawie Kielce xD
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 325
Punktów :   
Imię w klanie: Najtłisz_93 xD
Ranga: Psycholog xDDD

Re: Pałki

wtedy wszystko zaczęłoby sie mutować i dazyć do przystosowania się w nowych warunkach. Np. Zwierzęta 'pałkożerne'. Grunt w tym ze nie zabrakłoby tlenu, bo rośliny  mogłyby do fotosyntezy czerpać energię np. ze Świecących pałek, albo czegoś jeszcze. Ja się dziwie czemu jeszcze na oblężeniach i atakach nie ma komunikatów 'Zabrałeś pałkę wroga' ^^


'' For my dreams I hold my life...''

Offline

 

#5 2008-12-08 08:05:00

Kraxx

Polityk Assamita

2023328
Skąd: mam wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 372
Punktów :   
Imię w klanie: Kraxx Von Krieger
Ranga: Dyplomata

Re: Pałki

Człowieku, przecież ta "pałka" jednak jest warta 300 PLN, nie zrobią tego ;/

Ale Najlepsza pałka jaką spotkałem to "Dobra Kryształowa pałka Mocy". To chyba obudowa bomby była xDD


Skoro my jesteśmy tutaj, to kto jest tam?

Offline

 

#6 2008-12-08 15:35:33

Sepiorth

Starszyzna Maresal

Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 719
Punktów :   
Imię w klanie: Tępiciel Nicktuku

Re: Pałki

Kraxx napisał:

Człowieku, przecież ta "pałka" jednak jest warta 300 PLN, nie zrobią tego ;/

Ale Najlepsza pałka jaką spotkałem to "Dobra Kryształowa pałka Mocy". To chyba obudowa bomby była xDD

Heh, a pomyśł tylko ile lasów zostało skoro wszystkie drzewa przerobili na pałki... A gdzie był wtedy Greenpeace?


Kain melecha bi rut. Gevacha ken mi schmal.

Offline

 

#7 2008-12-08 18:06:57

Nightwish93

Polityk Assamita

1182640
Call me!
Skąd: prawie Kielce xD
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 325
Punktów :   
Imię w klanie: Najtłisz_93 xD
Ranga: Psycholog xDDD

Re: Pałki

Greenplace szlag trafil tak samo jak lasy amazonskie ^^


'' For my dreams I hold my life...''

Offline

 

#8 2008-12-08 22:02:06

Kraxx

Polityk Assamita

2023328
Skąd: mam wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 372
Punktów :   
Imię w klanie: Kraxx Von Krieger
Ranga: Dyplomata

Re: Pałki

Greenpeace rozpadło się, bo każdy widział tylko jeden pieniądz - pieniądz pałki...

Drwale rąbali w niespotykanym tempie, meble były więcej warte na skupie pałek niż na allegro, Lasy zostały pozbawione protekcji ze strony GP, którzy wyrabiali pałki z ostatnich na świecie migrujących drzew nerwowych, wszyscy ludzie palili w piecach plastikiem, bo z drewna mogli zrobić pałkę...

USA zapowiedziało, że Kanadyjskie drewno będzie eksportowane wyłącznie do USA, i nie wypłynie za morze. W odpowiedzi Chiny nie dały im pilarek Stihll, więc rąbali drzewa używając karabinków. Ceny amunicji poszły w górę, zamieszki w miastach. Chaos na ulicach Europy, Państwa nie mają pałek, więc nie mogą zapłacić Policjantom. Do tego Narastające groźby koalicji Chin i Rosji. Punktem kulminacyjnym była wypowiedź prezydenta Lecha K. który twierdzi, że"Każdy z Jego rodu posiada pałkę". Azjatyckie mocarstwo wycelowało rakiety na Europę, Europa na Azję, a USA na obu debili. A Afryka tylko czekała, aż oni dostaną swoje pałki od Caritas...

Wojna, Wojna nigdy się nie zmienia...

xDD


Skoro my jesteśmy tutaj, to kto jest tam?

Offline

 

#9 2008-12-08 23:03:14

Sepiorth

Starszyzna Maresal

Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 719
Punktów :   
Imię w klanie: Tępiciel Nicktuku

Re: Pałki

Kraxx napisał:

Greenpeace rozpadło się, bo każdy widział tylko jeden pieniądz - pieniądz pałki...

Drwale rąbali w niespotykanym tempie, meble były więcej warte na skupie pałek niż na allegro, Lasy zostały pozbawione protekcji ze strony GP, którzy wyrabiali pałki z ostatnich na świecie migrujących drzew nerwowych, wszyscy ludzie palili w piecach plastikiem, bo z drewna mogli zrobić pałkę...

USA zapowiedziało, że Kanadyjskie drewno będzie eksportowane wyłącznie do USA, i nie wypłynie za morze. W odpowiedzi Chiny nie dały im pilarek Stihll, więc rąbali drzewa używając karabinków. Ceny amunicji poszły w górę, zamieszki w miastach. Chaos na ulicach Europy, Państwa nie mają pałek, więc nie mogą zapłacić Policjantom. Do tego Narastające groźby koalicji Chin i Rosji. Punktem kulminacyjnym była wypowiedź prezydenta Lecha K. który twierdzi, że"Każdy z Jego rodu posiada pałkę". Azjatyckie mocarstwo wycelowało rakiety na Europę, Europa na Azję, a USA na obu debili. A Afryka tylko czekała, aż oni dostaną swoje pałki od Caritas...

Wojna, Wojna nigdy się nie zmienia...

xDD

Buhahahaha XD

"Tak oto, na tej pustyni pokrytej pałkami, wyruszam ja, wędrowiec z krypty r8..."
Mamy historie bloodwara:)


Kain melecha bi rut. Gevacha ken mi schmal.

Offline

 

#10 2009-01-01 18:00:52

Alfons_Roman

Polityk Assamita

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 242

Re: Pałki

hehe, Ashi zbiera pałki i robi z nich zapałki


Kręcą wąsa evrybady, kręci wąsa i mój stary, ja mam wąsy, ty masz wąsy, każdy z wąsem jest alfonsem!
Kręci wąsa pan sarmata, kręci wąsa i mój tata...

Offline

 

#11 2009-01-01 21:42:57

Kraxx

Polityk Assamita

2023328
Skąd: mam wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 372
Punktów :   
Imię w klanie: Kraxx Von Krieger
Ranga: Dyplomata

Re: Pałki

LOL...

Dobre alternatywne zastosowanie...


Skoro my jesteśmy tutaj, to kto jest tam?

Offline

 

#12 2009-01-02 11:15:52

Alfons_Roman

Polityk Assamita

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 242

Re: Pałki


Kręcą wąsa evrybady, kręci wąsa i mój stary, ja mam wąsy, ty masz wąsy, każdy z wąsem jest alfonsem!
Kręci wąsa pan sarmata, kręci wąsa i mój tata...

Offline

 
by Sepiorth

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmontaż klimatyzacji warszawa Łeba wakacje gta