Asamites Clan

۞ ﺮﺦﺏﻑﻛﻚﯾ ﺮﺦﺏﻑﻛﻚﯾ ۞

Ogłoszenie

WITAJ NA FORUM ASSAMITES CLAN UMIESC SWOJE ZLECENIE W DZIALE AHAL

#1 2009-01-07 19:55:37

Niby Brujah

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 70
Punktów :   
Imię w klanie: Testerka

Powrót

Bracia! Siostry!
Jestem Ernesto Brujah. Jeden z założycieli Klanu Assamites na R7. Zrezygnowałem z gry oburzony banem Sepiortha i innych bliskich mi przedstawicieli naszego klanu (sam cudem uniknąłem zablokowania). Teraz, poproszony o pomoc przez Waszego przywódcę, mego Brata – Sepiortha, wróciłem. Dzięki grzeczności jednej z naszych  Sióstr przejąłem postać testerki. Dziękuję jej za to serdecznie.
Ale nie pora na czułości. Mimo mojej radości z powrotu do Klanu nie mogłem nie zwrócić uwagi na jego stan. Nawołuję więc do odnowy. Potrzeba nam renesansu wartości, które były naszymi na R7. Braterstwo, wierność, odwaga. Wierzę, że nie utraciliście tych cnót, Assamici. Po okresie tworzenie klanu od nowa i porażkach, które mu towarzyszyły, nadeszła pora na odebranie tego, co się nam należy. Czas, by nasi wrogowie znów zaczęli się obawiać samego dźwięku słowa „Assamites”.
Wiem, że dzięki tej reorganizacji a także wkładowi, który zamierzam włożyć w ten klan, będziemy ponownie tym, czym byliśmy kiedyś i czym możemy być znowu.
Salam, Bracia! Salam, Siostry!
Pora na rozpoczęcie walki o to, co nam odebrano!


I am the Underworld King. Go fuck yourself.

Offline

 
by Sepiorth

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmontaż klimatyzacji warszawa Łeba wakacje gta